6-osna robotska radna stanica za zavarivanje aluminija od nehrđajućeg čelika
Opis
Dvoosni pozicioner može postići horizontalno rotiranje i prevrtanje od ±180°.
Rotaciju pozicionera kontroliše kontrolni ormar koji je povezan ispod kontrolnog ormara robota. Tokom procesa zavarivanja, moguće je ostvariti sinhronizovane pokrete između robota i pozicionera.
Ovaj pozicioner je pogodan za radne komade koji se zavaruju pod više uglova i može se koristiti sa robotima za zavarivanje za fleksibilnije zavarivanje i poboljšanje efikasnosti i kvaliteta zavarivanja.
Tehnički parametar pozicionera
| Model | JHY4030P-080 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni sto | Prečnik 800 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Komponente robotske radne stanice
| Proizvod | Količina |
| 6-osni robot za zavarivanje | 1 set |
| 2-osni pozicioner | 1 set |
| Izvor napajanja za zavarivanje | 1 set |
| Plamenik za zavarivanje | 1 set |
| Kontrolna kutija | 2 kom |
| Stanica za čišćenje plamenika | 1 set |
| Linearna šina robota | *m (opciono) |
| Laserski senzor | 1 set (opciono) |
| Sigurnosna svjetlosna zavjesa | 1 set (opciono) |
| Zaštitna ograda | *m (opciono) |
Zašto odabrati nas?
1. Mi smo jedan od proizvođača robota za zavarivanje u Kini.
2. Nismo samo proizvođač robota, već proizvodimo i pozicionere.
3. Više od 10 godina iskustva u robotskim integriranim projektima.
4. Sistem upravljanja robotom je jednostavan za rukovanje i stabilan za upotrebu.
5. Sistem upravljanja robotom može kontrolisati do 12 osa.
6. Naši proizvodi su prodani u više od 30 zemalja u jugoistočnoj Aziji, zapadnoj Aziji, Evropi, Sjevernoj Americi, Južnoj Americi, Australiji itd.













