6-osna robotska ruka za zavarivanje s 3-osnim rotirajućim pozicionerom
Tehnički parametar pozicionera
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni sto | 1800X800mm / 2500X800mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 1600 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Opis
Troosni pozicioner se može horizontalno rotirati kao cjelina, a dva radna stola se mogu okretati i rotirati tako da radnici mogu jednostavno stajati na jednoj strani kako bi utovarili i istovarili materijal. Smanjuje rad radnika i značajno poboljšava efikasnost rada.
Raspored stanice možete mijenjati u skladu sa situacijom na terenu. Periferna oprema koju možete odabrati uključuje: stanicu za čistu gorionik, rotirajući pozicioner, sistem za lasersko praćenje, daljinski upravljač itd. Nudimo besplatnu tehnološku obuku.
Dvije vrste pozicionera za zavarivanje sa 3 ose za opciju:
Lijeva slika: Horizontalni rotirajući pozicioner za zavarivanje sa 3 ose
Desna slika: Vertikalni rotirajući pozicioner za zavarivanje sa 3 ose
Odaberite nosivost (standardna nosivost 300kg/500kg/1000kg) i veličinu radnog stola (standardna veličina 1800*800mm ili 2500*800mm) koja odgovara vašem radnom komadu! Također prihvatamo prilagođavanje!
Materijal
Zavarivanje nehrđajućeg čelika
Zavarivanje aluminija
Zavarivanje ugljičnog čelika
Zavarivanje pocinčanih cijevi/ploča
Hladno valjano zavarivanje
Paket:Drveni sanduci
Vrijeme isporuke:40 dana nakon prijema avansne uplate
Često postavljana pitanja
1. Koja je minimalna konfiguracija za stanicu za zavarivanje?
A: Jedan robot i jedan sto za zavarivanje. Za složene dijelove može biti potreban pozicioner, ako želite veću radnu efikasnost, dva pozicionera su dobar izbor.
2. Šta uključuje cijeli sistem robota za zavarivanje?
A: Cijeli sistem robota za zavarivanje uključuje robotsku ruku, kontroler, izvor napajanja za zavarivanje, pozicionere, učvršćivače, čistač pištolja za zavarivanje (gorionika), sigurnosnu svjetlosnu zavjesu itd.
3. Da li sistem robotske stanice ima visoke zahtjeve za okolinu?
A: Odgovarajuća temperatura okoline je: 0~45℃, 20-80% relativne vlažnosti (bez kondenzacije).











