robotsko rješenje za automatsko zavarivanje

Kako odabrati pouzdanu radnu stanicu?
Prvo nam recite detalje vašeg radnog komada, kao što su materijal radnog komada, debljina, dimenzije, težina.
zatim navedite svoje zahtjeve: željeni efekat zavarenog šava, sigurno radno okruženje itd.
Zatim razgovaramo o vašem proizvodnom procesu, kako obavljate rezanje? Da li je odstupanje veliko između dijelova?
Na kraju, preporučujemo odgovarajuću robotiku, pozicionere, robotske šine, laserske senzore, sigurnosne svjetlosne zavjese, sigurnosne ograde itd. za različite primjene i specifikacije kako bi odgovarale proizvodnom procesu kupca.
Tehnički parametar pozicionera
| Model | JHY4030U-120 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Veličina gramofona | 1200X650mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Pogledajte stvarnu težinu |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Komponente robotske radne stanice
1. Robot za zavarivanje:
Tip: MIG robot za zavarivanje - BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG robot za zavarivanje: BR-1510B, BR-1920B
Robot za lasersko zavarivanje: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicioner
Različiti tipovi: 1-osni, 2-osni, 3-osni pozicioner, nosivost: 300/500/1000 kg ili prilagođeno
3. Podzemna šina
Tip: Nosivost 500/1000 kg, dužina ≥3 m za opciju.
4. Mašina za zavarivanje
Tip: Aparat za zavarivanje 350A/500A
Karakteristika: može se koristiti za zavarivanje ugljičnog čelika, nehrđajućeg čelika, aluminija i pocinčanog čelika
5. Plamenik za zavarivanje:
Tip: 350A-500A, hlađenje zrakom, hlađenje vodom, push-pull
6. Stanica za čišćenje plamenika:
Tip: Automatski pneumatski čistač za zavarivanje
Funkcija: rezanje žice za zavarivanje, čišćenje gorionika, prskanje ulja
7. Laserski senzor (opciono)
Funkcija: praćenje zavara, pozicioniranje.
8. Sigurnosna svjetlosna zavjesa (opciono)
Funkcija: obično se postavlja na sigurnosnu ogradu radi efikasne zaštite ljudi blokiranjem sigurnosne svjetlosne zavjese
9. Zaštitna ograda (opciono)
Funkcija: Instaliran na periferiji robotske radne stanice radi izolacije opreme i zaštite sigurnosti osoblja.
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon prijema avansne uplate












