Robotska ruka za mig-tig zavarivanje s rotatorom za 2 osi

Opis
Pogodan je za automatsko zavarivanje, šavno zavarivanje i zavarivanje probijanjem različitih velikih limenih dijelova i složenih dijelova.
Robotski uređaj je prošao patentnu certifikaciju Kineskog zavoda za intelektualno vlasništvo i izvozni CE certifikat.
Veličina korisnog tereta i okretne ploče dvoosnog pozicionera mogu se prilagoditi.
Ova robotska stanica za zavarivanje obično konfiguriše jednostavnu opremu sa fleksibilnim rasporedom. Raspored stanice možete mijenjati u skladu sa situacijom na terenu. Periferna oprema koju možete odabrati uključuje: stanicu za čišćenje plamenika, rotirajući pozicioner, sistem za lasersko praćenje, daljinski upravljač itd. Nudimo besplatnu tehnološku obuku.
Tehnički parametar pozicionera
| Model | JHY4050L-080 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni sto | Prečnik 800 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Materijal
Zavarivanje nehrđajućeg čelika
Zavarivanje aluminija
Zavarivanje ugljičnog čelika
Zavarivanje pocinčanih cijevi/ploča
Hladno valjano zavarivanje
Aplikacija
Autodijelovi, dijelovi za bicikle, automobilski dijelovi, čelični namještaj, nova energija, čelične konstrukcije, građevinske mašine, fitnes oprema itd.
Paket:Drveni sanduci
Vrijeme isporuke:40 dana nakon prijema avansne uplate
Često postavljana pitanja
P: Koje informacije trebam dati kako biste mi mogli preporučiti odgovarajućeg robota?
Odgovor: Molimo vas da dostavite detaljne crteže radnog komada, uključujući materijal, debljinu, položaj zavarivanja, dimenzije i težinu radnog komada.
P: Možete li pružiti prilagođenu uslugu za naš proizvod?
Odgovor: Da. Pružit ćemo vam profesionalna rješenja za robotski sistem za zavarivanje u skladu s vašim specifičnim proizvodom. Samo nam trebate poslati detaljne crteže proizvoda i zahtjeve za zavarivanje, a mi ćemo vam izraditi prilagođeni tehnički prijedlog.
P: Možete li mi pokazati neke videozapise o primjeni?
Odgovor: Naravno. Možete pogledati sve naše videozapise o primjeni na našem YouTube kanalu pretraživanjem "JHY industrijski robot" ili zatražiti od naše prodaje da vam ih pošalju.
P: Želim znati kvalitet zavarivanja našeg proizvoda, šta trebam učiniti?
Odgovor: Možete poslati svoje uzorke u našu tvornicu radi probnog zavarivanja. Nakon probnog zavarivanja, poslat ćemo vam video i slike zavarivanja kao referencu. Također ćemo vam poslati uzorke nazad radi provjere.












