robotska radna stanica za zavarivanje malih dijelova
Tehnički parametar pozicionera
| Model | JHY4010U-050 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni sto | Prečnik 500 mm |
| Težina | Pogledajte stvarnu težinu |
| Maks. nosivost | Aksijalno opterećenje 100 kg |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Komponente robotske radne stanice
1. Robot za zavarivanje:
Tip: MIG robot za zavarivanje - BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG robot za zavarivanje: BR-1510B, BR-1920B
Robot za lasersko zavarivanje: BR-1410G, BR-1610G
2. Pozicioner
Model: JHY4010U-050
Tip: 2-osni pozicioner
3. Izvor napajanja za zavarivanje
Tip: Izvor napajanja za zavarivanje 350A/500A
4. Plamenik za zavarivanje
Tip: gorionik sa vazdušnim hlađenjem, gorionik sa vodenim hlađenjem, gorionik sa push-pull funkcijom
5. Stanica za čišćenje plamenika:
Model: SC220A
Tip: Automatski pneumatski čistač za zavarivanje
Ostali periferni uređaji za robotske radne stanice
1. Šina za kretanje robota
Model: JHY6050A-030
2. Laserski senzor (opciono)
Funkcija: praćenje zavara, pozicioniranje
3. Sigurnosna svjetlosna zavjesa (opciono)
Zaštitna udaljenost: 0,1-2 m, 0,1-5 m; zaštitna visina: 140-3180 mm
4. Zaštitna ograda (opciono)
5. PLC ormar (opciono)
Materijal za zavarivanje
Zavarivanje nehrđajućeg čelika
Zavarivanje aluminija
Zavarivanje ugljičnog čelika
Zavarivanje pocinčanih cijevi/ploča
Hladno valjano zavarivanje
Aplikacija
Autodijelovi, dijelovi za bicikle, automobilski dijelovi, čelični namještaj, nova energija, čelične konstrukcije, građevinske mašine, fitnes oprema itd.
Paket:Drveni sanduci
Vrijeme isporuke:40 dana nakon prijema avansne uplate
Često postavljana pitanja
P: Koje informacije trebam dati kako biste mi mogli preporučiti odgovarajućeg robota?
Odgovor: Molimo vas da dostavite detaljne crteže radnog komada, uključujući materijal, debljinu, položaj zavarivanja, dimenzije i težinu radnog komada.
P: Možete li pružiti prilagođenu uslugu za naš proizvod?
Odgovor: Da. Pružit ćemo vam profesionalna rješenja za robotski sistem za zavarivanje u skladu s vašim specifičnim proizvodom. Samo nam trebate poslati detaljne crteže proizvoda i zahtjeve za zavarivanje, a mi ćemo vam izraditi prilagođeni tehnički prijedlog.
P: Koji je garantni rok i vrijeme isporuke?
Odgovor: Garantni rok je 12 mjeseci. Rok isporuke je 30 dana nakon prijema vaše uplate.
P: Želim znati kvalitet zavarivanja našeg proizvoda, šta trebam učiniti?
Odgovor: Možete poslati svoje uzorke u našu tvornicu radi probnog zavarivanja. Nakon probnog zavarivanja, poslat ćemo vam video i slike zavarivanja kao referencu. Također ćemo vam poslati uzorke nazad radi provjere.












