Robotska ćelija za zavarivanje s pisitionerom i kliznom šinom za hodanje
Opis
Obično je najveći doseg 2000 mm za ruku robota za zavarivanje. Kada je radni komad prevelik za korištenje robota od 2000 mm, tada pokretna šina na tlu pomaže produžiti dužinu kretanja robota. Kontrolni ormar, izvor napajanja za zavarivanje i druga oprema također se mogu konstruirati tako da stoje na šini.
S druge strane, jednoosni pozicioner glave i repa pomaže u držanju dugog radnog komada i rotiranju kako bi se postiglo prednje i stražnje zavarivanje.
Tehnički parametar pozicionera
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni sto | 1800X800mm / 2500X800mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 600 kg / Oko 800 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Tehnički parametar pokretne šine
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni sto | 500X500mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 450 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon prijema avansne uplate
Često postavljana pitanja
P: Da li trebam kupiti i pozicioner koji će odgovarati robotu za zavarivanje?
Odgovor: To zavisi od složenosti vaših radnih komada. Ako je vaš radni komad složen, onda trebate kupiti pozicioner koji odgovara robotu za zavarivanje.
P: Koje informacije trebam dati kako biste mi mogli preporučiti odgovarajućeg robota?
Odgovor: Molimo vas da dostavite detaljne crteže radnog komada, uključujući materijal, debljinu, položaj zavarivanja, dimenzije i težinu radnog komada.
P: Možete li pružiti prilagođenu uslugu za naš proizvod?
Odgovor: Da. Pružit ćemo vam profesionalna rješenja za robotski sistem za zavarivanje u skladu s vašim specifičnim proizvodom. Samo nam trebate poslati detaljne crteže proizvoda i zahtjeve za zavarivanje, a mi ćemo vam izraditi prilagođeni tehnički prijedlog.
P: Možete li poslati inženjera u našu zemlju za postavljanje mašine?
Odgovor: Da. Poslat ćemo inženjera u vašu zemlju da pomogne u instalaciji i puštanju u rad, kao i u obuci. U slučaju bilo kakvih problema, možemo vam pružiti i online uslugu.
P: Želim znati kvalitet zavarivanja našeg proizvoda, šta trebam učiniti?
Odgovor: Možete poslati svoje uzorke u našu tvornicu radi probnog zavarivanja. Nakon probnog zavarivanja, poslat ćemo vam video i slike zavarivanja kao referencu. Također ćemo vam poslati uzorke nazad radi provjere.












