2-osni servo pozicioner za teški korisni teret
Dimenzije pozicionera

Opis
- Kako se kreće ovaj dvoosni L pozicioner?
Jedna osa se može rotirati horizontalno za 360°, a druga osa se može okretati lijevo i desno za 360°.
Pozicioner za zavarivanje obično se sastoji od mehanizma za okretanje i mehanizma za okretanje radnog stola, koji omogućava da se radni komad fiksiran na radnom stolu fiksira pod željenim uglom zavarivanja ili postavljanja podizanjem, okretanjem i pomicanjem radnog stola.
- Kako pozicioner funkcioniše?
Serije pozicionera za zavarivanje su tipa sa bočnim naginjanjem, tipa sa rotacijom glave i repa, tipa sa rotacijom podizanja glave i repa, tipa sa nagnutom glavom i repom i tipa sa dvostrukom rotacijom itd.
Može se upariti sa manipulatorom za zavarivanje kako bi se formirao automatski specijalni aparat za zavarivanje, a također se može upariti sa robotskom perifernom opremom i robotom za realizaciju automatizacije zavarivanja. Također možemo napraviti prilagođeni pozicioner za zavarivanje prema različitim radnim komadima i tehnološkim zahtjevima klijenata.
Prečnik pozicionera
| Model | JHY4030L-080 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Gramofon | Prečnik 800 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Aplikacija
Autodijelovi, dijelovi za bicikle, automobilski dijelovi, čelični namještaj, nova energija, čelične konstrukcije, građevinske mašine, fitnes oprema itd.
Glavni proizvodi našeg pozicionera za zavarivanje
Jednoosni rotirajući pozicioner za zavarivanje glave i repa
Jednoosni vertikalno rotirajući pozicioner za zavarivanje
Jednoosni horizontalni rotirajući pozicioner za zavarivanje
Dvoosni pozicioner za zavarivanje tipa P
Dvoosni U-tip pozicionera za zavarivanje
Dvoosni L-tipski pozicioner za zavarivanje
3-osni horizontalni pozicioner za zavarivanje
Troosni pozicioner za zavarivanje s okretanjem gore-dolje
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon prijema avansne uplate
Često postavljana pitanja
1. P: Može li vaš pozicioner raditi s mojim Fanuc robotom?
O: Da
2. Može li se vaš pozicioner kretati sinhronizovano s mojim ABB robotom?
O: Da, samo instalirajte motor iste marke kao i vaš robot na pozicioner.
3. Q: Kako se kontroliše pozicioner?
A: Kada koristite JHY robota, njime može upravljati naš sistem upravljanja robotom; kada koristite robota druge marke, možemo opremiti pozicioner PLC ormarom za rad s vašim robotom.






