Pozicioner za zavarivanje okretanjem cijevi sa servo motorom
Dimenzije pozicionera

Opis
- Ovaj pozicioner za zavarivanje cijevi koristi se za različite primjene, od namotavanja cijevi do pozicioniranja vrlo dugih dijelova kao što su komponente šasije ili stubovi ulične rasvjete.
- Pozicioneri za zavarivanje znatno povećavaju produktivnost pri zavarivanju cijevi, osovina, kotača, koljena i drugih spojnica.
- Veličina okretnog stola za zavarivanje i nosivost ose mogu se prilagoditi, dostupne su stezne glave i potporni točak.

- Može se prilagoditi drugim markama robota kao što su – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (crtež motora moraju dostaviti kupci, a zatim ostavljamo otvor za ugradnju na osnovu crteža motora)
- PLC ormar je opcionalan.
Prečnik pozicionera
| Model | JHY4010T-050 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni sto | Prečnik 500 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤100kg / ≤300kg/ ≤500kg (može se prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Aplikacija
Autodijelovi, dijelovi za bicikle, automobilski dijelovi, čelični namještaj, nova energija, čelične konstrukcije, građevinske mašine, fitnes oprema itd.
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon prijema avansne uplate
Često postavljana pitanja
1. Q: Kako odabrati svoje pozicionere za zavarivanje?
O: Molimo vas da nam kažete težinu i dimenzije vašeg radnog komada i pokažite nam fotografije njegovog položaja zavarivanja, a mi ćemo vam preporučiti odgovarajući pozicioner za zavarivanje.
2. Q: Mogu li koristiti vaš pozicioner za svog robota fanuc/abb/kuka/yaskawa?
O: Da. Ali motor morate sami ponuditi i instalirati.
3.Q: Da li prihvatate prilagođenu narudžbu?
O: Da, mogli bismo dizajnirati pozicioner s različitim korisnim teretom i veličinom radnog stola.







