Visokoprecizni RV reduktor za zavarivanje

Opis
● Pozicioner za zavarivanje sastoji se od jedinice za rotaciju radnog stola, jedinice za prevrtanje i električnog upravljačkog sistema.
● Kretanje pozicionera se može brzo kontrolisati pomoću dugmeta za pokretanje i zaustavljanje.
● Funkcija proširenja kontrole povezivanja s drugom opremom.
● s prednostima kompaktne zapremine, dobrog izgleda, male težine i jednostavnog rukovanja.
● Specijalni dizajn prema radnom komadu i postupku zavarivanja kupca dostupan je na zahtjev
Okretna ploča pozicionera može biti okrugla ili u gore navedenom obliku.
Veličina okretnog stola za zavarivanje i nosivost ose mogu se prilagoditi.
● Može se prilagoditi drugim markama robota kao što su Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (crtež motora moraju dostaviti kupci, a zatim ostavljamo otvor za instalaciju na osnovu crteža motora)
PLC ormar je opcionalan.
Prečnik pozicionera
| Model | JHY4030U-120 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni sto | 1200*650mm/prečnik 1200mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Glavni proizvodi našeg pozicionera za zavarivanje
Jednoosni rotirajući pozicioner za zavarivanje glave i repa
Jednoosni vertikalno rotirajući pozicioner za zavarivanje
Jednoosni horizontalni rotirajući pozicioner za zavarivanje
Dvoosni pozicioner za zavarivanje tipa P
Dvoosni U-tip pozicionera za zavarivanje
Dvoosni L-tipski pozicioner za zavarivanje
3-osni horizontalni pozicioner za zavarivanje
Troosni pozicioner za zavarivanje s okretanjem gore-dolje
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon prijema avansne uplate
Često postavljana pitanja
P: Jesmo li trgovačka kompanija ili proizvođač?
A: Mi smo proizvođač s više od 10 godina iskustva.
P: Imate li vlastitu robotiku za zavarivanje?
O: Da. Također smo proizvođač robotike za zavarivanje.
P: Gdje se nalazi vaša fabrika? Kako mogu da je posjetim?
A: Naša tvornica se nalazi u gradu Wuxi u Kini.
P: Kako možete garantovati kvalitet proizvoda?
A: Imamo strogi sistem kontrole kvaliteta u proizvodnom procesu i pozdravljamo klijente da nas posjete kako bi provjerili kvalitet proizvoda prije isporuke.
P: Koliki je garantni rok?
O: Jednu godinu.






