Visokoprecizni pozicioner za zavarivanje sa servo motorom
Dimenzije pozicionera

Opis
2-OSNI SERVO POZICIONER
- Pozicioneri za robotske sisteme za zavarivanje
-1 osa se može rotirati horizontalno, a druga osa se može okretati gore i dolje za zavarivanje složenih radnih komada pod više uglova
- Pozicioner koristi isti pogonski uređaj kao i robot i dostupan je s velikom brzinom, visokom preciznošću i velikom nosivošću
- Omogućava viši kvalitet zavarivanja
- Može se ostvariti kompaktno tijelo sa poboljšanim dozvoljenim momentom, inercijom i nosivošću
Može se prilagoditi drugim markama robota kao što su Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Kupci trebaju dostaviti crtež motora, a zatim ostavljamo otvor za instalaciju na osnovu crteža motora)
PLC ormar je opcionalan.
Prečnik pozicionera
| Model | JHY4030P-080 |
| Nazivni ulazni napon | Jednofazni 220V, 50/60HZ |
| Klasa izolacije motora | F |
| Radni sto | Prečnik 800 mm (može se prilagoditi) |
| Težina | Oko 400 kg |
| Maks. nosivost | Aksijalno nosivost ≤300kg / ≤500kg (>500kg se može prilagoditi) |
| Ponovljivost | ±0,1 mm |
| Položaj zaustavljanja | Bilo koja pozicija |
Paket: Drvene kutije
Rok isporuke: 40 dana nakon prijema avansne uplate
Često postavljana pitanja
1. P: Mogu li koristiti vaš pozicioner za svog robota fanuc/abb/kuka/yaskawa?
O: Da. Ali motor morate sami ponuditi i instalirati.
2. Q: Može li se vaša pozicija pomicati sinhronizirano s vašim robotom?
O: Da.






